8 листопада православні християни молять про допомогу святого великомученика Дмитрія Солунського

13.11.2014

8 листопада весь православний світ почитає память великомученика Дмитрія Солунського. В цей день була відслужена Божественна літургія у в Свято-Дмитріївському храмі с.Бурковці Чуднівського благочиння.

Очолив святкову літургію благочинний Чудновського округу прот. Андрій Змієвський якому співслужили духовенства окрогу. В свому слові прот. Андрій привітав віруючу паству з днем народженя їхнього храму побажав такої великої молитви та віри, яка була у великомученика Дмитрія Солунського.

Також благочинний привітав настоятеля святого храма прот.Ярослава Комарницького з престольним празником, побажав щоб Димитрій Солунський завжди допомагав та захищав у житті. В свою чергу настоятель прот.Ярослав подякував за вітання і за т , що розділили радість свята, сказав теплі слова подяки в адрес священиків які прибули!

Прес-служба Чуднівського благочиння.