Архієпископ Никодим звершив чин освячення дороги у Черняхові.

13.07.2012

13 липня 2012 року, Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, звершив чин освячення участку новопрокладеної дороги у смт. Черняхові, біля місцевої гімназії.

Архієпископ Никодим звершив чин освячення дороги у Черняхові.Архієпископ Никодим звершив чин освячення дороги у Черняхові.

За молитовним дійством Владиці співслужив благочинний Черняхівського округу архім. Климент (Пінчук) та клірик Свято-Георгіївського храму смт. Черняхів ієрей Миколай Войтюк.

Окрім вірян, котрі зібралися на спільну молитву, також були присутні представники влади, серед яких народний депутат України - Журавський Віталій Станіславович, за підтримки якого, по проханні жителів Черняхова, був відремонтований даний участок дороги по вулиці Червоноармійській.

По завершенні освячення, архієпископ Никодим звернувся із вітанням та подячними словами до Віталія Станіславовича та присутніх. Дякуючи за запрошення, Владика побажавш щоб ця дорога була завжди благополучною, зручною та щасливою для усіх, хто буде нею проїжджати.

В свою чергу, народний депутат подякував Владиці за пастирський візит та освячення, пообіцявши і надалі трудится на благо Святої Православної Церкви та нашої держави.

Архієпископ Никодим звершив чин освячення дороги у Черняхові.