Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій день народження

17.09.2022

Шістнадцятого вересня благочинний Бердичівського округу, настоятель Свято-Миколаївського собору м. Бердичева архімандрит Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив свій день народження.

У п’ятницю седмиці 14-ї після П’ятидесятниці у головному храмі міста на Божественній Літургії , яку звершив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) у співслужінні соборного духовенства, віруючі уклінно підносили молитви до Всемилостивого Господа за Україну, її безстрашниіх захисників, котрі мужньо боронять Батьківщину від російської агресії, за владу, боголюбивий український народ, перемогу над ворогом та дарування миру землі нашій...

Понад двадцять шість років архімандрит Варфоломій (Бойков) є настоятелем Свято-Миколаївського собору м. Бердичева та виконує послух благочинного округу. Божий промисел визначив йому жити на землі Бердичівській та смиренно і терпляче нести пастирський хрест. Понад чверть століття отець Варфоломій ревно та гідно звершує своє служіння з любов'ю до Господа, Святої Церкви і народу Божого. Цього дня, 16-го вересня, отець благочинний відзначив свій день народження.

Парафіяни собору прийшли до храму, щоб розділили радість події зі своїм пастирем та привітати його щирими словами поваги і шани та букетами осінніх квітів. Священнослужителі, церковний причт і віруючі сердечно дякували отцю Варфоломію «за любов, батьківську турботу та увагу, за ревні молитви, мудрі поради і добрі слова, які несуть світло, за настанови на істинний шлях, що веде до спасіння…»

З днем народження, шановний отче! Нехай Божественна благодать оновлює та зміцнює Ваші сили й надихає на подальші труди на многая і благая літа. Щедрих Вам Господніх ласк та милостей, світлої радості, мирного неба і Божого благословення…

Чарує красою жоржиновий цвіт,
Вже осінь розвішує грона калини,
Птахів проводжає в далекий політ,
В небесному просторі – ключ журавлиний…
У цей вересневий і лагідний день
Вітаємо Вас шанобливо та щиро,
Господніх бажаємо благословень
І Божої помочі, й щастя, і миру!
Хай будуть наповнені світлом літа,
Осяяні сонцем дороги життєві,
І Вам многоліття співають уста,
І линуть сердечні слова вересневі…

Прес-служба Бердичівського благочиння.


Раздел: 
Новости Благочиний