Благочинний привітав подружжя з срібним весіллям.

24.05.2012

23 травня, у день Віддання празника Пасхи, дзвонар Свято-Миколаївського храму селища Попільні Володимир Гуменюк та його дружина Наталя, яка співає у церковному хорі, Благочинний привітав подружжя з срібним весіллям.відзначали 25-річчя подружнього життя – срібне весілля.

Після Богослужіння настоятель цього храму, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис щиро привітав подружжя з ювілеєм і побажав доброго здоров»я Володимиру і Наталі, а також їхнім дітям, злагоди та благополуччя. До речі, старша донька Гуменюків, Вікторія, теж співає в церковному хорі).

Благочинний вручив подружжю службову просфору і благословив іконою Матері Божої «Ієрусалимська». А всі присутні в храмі разом з хористами співали їм «Многая лєта».

Прес-служба Попільнянського округу.