Благодійний вечір колядок у Романівському благочинні!

13.01.2018

12 січня 2018 року, з благословіння і особистої присутності митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима у романівському благочинні єпархії відбувся сьомий щорічний благодійний вечір різдвяного духовного відпочинку, колядок та вінчувань.

На свято у районний Будинок Культури зібралось чимало охочих побачити цікаві виступи церковних хорів із різних парафій благочиння. Особливу радість присутнім дарували дитячі вірші та колядки. Глядачі у часі концерту також долучилися до благодійної акції по збору коштів для оздоровлення дітей учасників АТО, дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування.

У глядацькому залі також були присутні: благочинний Романівського району протоієрей Ярослав Коверчук і священослужителі Романівського благочиння, благочинний Бердичівського благочиння протоієрей Віталій Бойков, представники місцевої влади.

На закінчення свята митрополит Никодим привітав усіх із торжеством Христового Різдва, побажав присутнім миру, добра, здоров'я і помочі Божої. Разом із учасниками і глядачами Владика заспівав колядку.