Благодійний вечір колядок в Баранівському благочинні!

17.01.2019

12 січня з великою радістю в міському Будинку культури ім. А. Пашкевича м. Баранівка відбувся восьмий різдвяний благодійний вечір колядок та вінчувань.

Захід відбувається щорічно з благословіння Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, мета звершення різдвяного дійства – зберегти та розвивати українські різдвяні традиції, а ще благодійно зібрати кошти для оздоровлення дітей, батьки котрих являються учасниками або загинули у зоні проведення АТО та позбавленні батьківського піклування.

З вітальним словом та благословінням владики Никодима до всі присутніх звернувся представник Житомирської єпархії благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків Шумов, який привітав усіх зі святами та побажав довголіття, миру і злагоди, а також проводити святі дні різдвяного періоду та з радістю та з миром у серці зустрічати наступні свята та прославляти Господа.

З привітальним словом звернувся до всіх присутніх благочинний Баранівського округу протоієрей Роман Клим та представник міської влади.
На сцені колядували прихожани православних храмів Баранівського благочиння. Також своїми виступами глядачів порадували артисти міського Будинку культури та Баранівської школи мистецтв.

Під час благодійного вечора було зібрано 11120 грн. Ці кошти будуть використані для оздоровлення дітей-сиріт та дітей військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

Прес-служба Баранівського благочиння.