«Ближній той, хто робить милість…»

13.04.2017

Церква піклується про ближнього незалежно від того, який у людини статок, настрій та самопочуття. У дні Великого посту особливе місце
займають турбота про нужденних і справи милосердя.

У парафіях, які духовно окормляє протоієрей Ярослав Ігнатюк, віруючі разом із священиком надають допомогу малозабезпеченим людям та багатодітним родинам.

Служіння ближнім – служіння Богу. Господь говорить, що, нагодувавши голодного і напоївши спраглого, прийнявши мандрівника, одягнувши нагого, відвідавши хворого або того, хто перебуває у в'язниці, людина робить це для самого Христа. Віра без справ мертва, а місія священика – проповідувати, поширювати Слово Боже через благі діла... Настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Озадівки протоієрей Ярослав Ігнатюк розповідає, що у часи економічної скрути та лихоліть війни люди нерідко приходять до храму, просячи допомоги. У селах Озадівці, Гардишівці та Романівці священик і парафіяни постійно підтримують тих, хто потребує уваги. Зібравши сезонний одяг та інші пожертвування, передають своїм братам і сестрам для потреб.

«Не стримуй добра потребуючому, коли в силі твоєї руки це чинити…»

Прес-служба Бердичівського благочиння

«Ближній той, хто робить милість…»