Божественна літургія у Новорічну ніч в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

01.01.2020

У Новорічну ніч із 31 грудня на 1 січня 2020 року, уже за складеною традицією в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась святкова Божественна літургія. У співслужінні духовенства єпархії богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Свята літургію зібрала уночі в соборі кілька сотень мирян. Сповідники причастилися Христових Таїн. Насамкінець літургії митрополит Никодим прочитав молитву у благословіння в Новий рік. Також Його Високопреосвященство подякував духовенству та мирянам за спільну молитву, побажав усім аби новий 2020 рік став мирним, спокійним, здоровим для усіх, успішним, а найголовніше духовним.