Чергова літургія Напередосвячених дарів в Пулинському благочинні.

16.03.2018

14 березня в день пам'яті св.прмч.Євдокії по благословінню Високопреосвященнійшого митрополита Никодима, в Пулинському благочинні відбулась чергова літургія Напередосвячених дарів яку цієї середи було звершено в св. Марії-Магдалинівському храмі с.Великий Луг. Богослужіння очолив митрофорний протоієрей Васілій Гриневич якому співслужили: прот. Володимир Борисов та настоятель храму прот. В'ячеслав Маркевич.

В цей день в храмі зібралось чимало вірян які прийняли таїнства покаяння та причастя,після літургії було звершено таїнство єлеопомазання.

В слові проповіді протоієрей Василій прикликав Боже благословіння на богомольців, та побажав щоб таїнства які цього дня вони сподобилились, укріпляли їх, та допомогли гідно провести другу половину св. Великого поста.

Прес-служба Пулинського благочиння.