ЧЕРГОВІ ЗБОРИ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ

06.11.2017

З благословення Високопреосвященнійшого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 27-го жовтня у Пулинському благочинні пройшли чергові збори духовенства, які очолив благочинний округу настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Василь Волосянський.

Зустріч священства розпочалася з розгляду питань, що піднімалися на останньому засіданні єпархіальної ради. Зокрема, Владика Никодим повідомив про прибуття з Вінниччини у Житомирську єпархію ковчега Димитрія Солунського. З благословення Його Високопреосвященства 6 листопада велика православна святиня перебуватиме у межах Бердичівського благочиння. Далі святиню доправлять до Спасо – Преображенського кафедрального собору м. Житомира, де вона знаходитиметься протягом 6 – 8 листопада. Протягом певного часу люди зможуть схилитися у молитвах перед ковчегом із мощами. Тому довести дану інформацію до вірних по всіх приходах Пулинського благочиння.

Наступним питанням було підготовка до Різдвяного посту. Священики розподілили порядок читання псалтирів на Різдвяний піст в благочинні та обговорили місце проведення загальної сповіді священства, яка відбудеться 19 грудня 2017 року у Свято – Миколаївському храмі смт.Пулин. Оскільки після Різдвяного посту наступає благодійний вечір колядок, тому настоятелі всіх храмів повинні належно підготувати репертуар та прийняти участь.

В зв'язку з початком опалювального періоду всі приходи повинні дотримувати правил пожежної безпеки та переглянути термін дії вогнегасників у храмах, а також проведення бесіди з прихожанами по даному питанню.

Також було обговорено «Акт вандалізму», що стався на трасі Київ-Чоп. Всім отцям провести роз»яснювальну роботу у школах та дитячих садках з даного питання.
Дай Боже, щоб Православна Україна, не забувала своїх історичних коренів і моральних цінностей, а жителі нашої країни не розпалювали ненависті один до одного подібними актами вандалізму.

Священики вислухавши всі повідомлення, висловили свої судження та провели дискусію. Також обговорювали подальші проведення святкових богослужінь по храмах району.

Прес-служба Пулинського благочиння.

ЧЕРГОВІ ЗБОРИ ПУЛИНСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ