День Перемоги у Житомирі

10.05.2017

9 травня 2017 року, в місті Житомирі відбулись святкові пам'ятні урочистості з нагоди державного свята - Дня Перемоги. Традиційно відбувся Переможний Марш-хода, якою житомиряни разом із ветеранами пройшли від майдану Перемоги до Монументу Слави із вічним вогнем.

У заходах з нагоди свята взяв участь Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський разом із священиками єпархії. Владика засвідчив свою присутність на мітингу-реквіємі із проходженням різних військових підрозділів, а також вшановуючи пам'ять загиблих у Другій Світовій війні звершив покладання квітів до меморіалу.

У своєму слові зверненому до житомирян архієпископ Никодим відзначив мужність та відданість Батьківщині усіх, хто приклав зусилля заради Великої Перемоги, нагадав що Церква Христова особливо в цей день підносить молитви за спочилих воїнів. Усім ветеранам Владика побажав довголіття у крепості та Божій милості.

День Перемоги у Житомирі