День своєї небесної покровительки відзначила Свято–Варваринська парафія с. Бежева.

19.12.2013

17 грудня день своєї небесної покровительки відзначила Свято – Варваринська парафія с. Бежева, що на Черняхівщині. Духовенство, з декількох благочинній, прибуло віддати шану святій великомучениці Варварі і розділити радість духовного спілкування. В святковому піднесенні зустрічав дорогих гостей місцевий настоятель протоієрей Богдан Козеренко.

Традиційно урочистості розпочались з малого освячення води, що звершив духівник благочинія протоієрей Володимир Ковальчук.

Божественну літургію очолив найстарший клірик благочинія ,протоієрей Миколай Кордон.
Після прочитання Єванглія з повчальним словом звернувся до прихожан настоятель Свято – Пантелеімонського храму м. Житомира, ієрей Володимир Головецький. Цього дня значна кількість людей причастились Таїн Христових.

На завершення богослужіння пролунало уставне многоліття, після чого настоятель висловив подяку честним отцям і, поздоровивши усіх зі святом, запросив на святкову трапезу.

Прес–служба Черняхівсько–Червоноармійського району.