Дерганівка. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Різдво-Богородичному храмі!

11.10.2019

11 жовтня 2019 року, у п'ятницю 17-ї седмиці по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Ружинське благочиння житомирської єпархії. Його Високопреосвященство очолив Божественну літургію у Свято-Різдво-Богородичному храмі села Дерганівка.

Владиці співслужив благочинний Ружинського округу протоієрей Богдан Бабич та духовенство району.

Після завершення молитви архіпастир привітав настоятеля із Днем Ангела та нещодавнім 40-річчям від народження. Миру, добра, наснаги у трудах та Божої допомоги Його Високопреосвященство побажав священику. Усім присутнім на літургії митрополит Никодим подякував за молитви та спільне служіння.

Пресс-служба Житомирської єпархії.