Діти допомагають ЗСУ: ярмарок творчих виробів від вихованців Недільної школи при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева

12.06.2024

Діти допомагають ЗСУ. Вихованці Недільної школи «Іскринка» при Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева, їх викладачі та батьки запросили вірян на благодійний ярмарок творчих виробів на підтримку Збройних Сил України.

У неділю, 9-го червня, після богослужіння, на території Свято-Миколаївського собору проходила благодійна акція: юні парафіяни, учні Недільної школи, їх рідні та вчителі-наставники влаштували ярмарок, щоб зібрати кошти для потреб українських захисників і захисниць.

Благочинний Бердичівського округу, настоятель храму архімандрит Варфоломій (Бойков) благословив учасників доброї справи, побажавши: «Нехай ваша допомога, маленька, але така важлива у цей складний для Батьківщини час, підтримає незламних синів і дочок України, які боронять рідну землю заради майбутнього, заради вашого щасливого та мирного дитинства».

На столиках – вироби, виготовлені власноруч: ляльки-мотанки, в’язані серветки, маленькі картини-барельєфи із солоного тіста, оригінальні сувенірні кошики з паперу, декоративні Великодні яйця, прикраси з фоамірану та інші цікавинки. «Створювали цю красу всі разом – діти і дорослі. – розповіла керівник Недільної школи «Іскринка» Галина Могилевич. – Надихала і підказувала ідеї викладач, художниця та поетеса Валентина Козачук, яка знайомить наших вихованців із різновидами декоративно-прикладного мистецтва. Добру справу підтримали і батьки. Рідні деяких учнів захищають Україну на передовій».

Парафіянка Ірина та її маленька дочка Аня Кульчицька і племінник Олександр Савчук, вихованці «Іскринки», також вклали свою лепту в ярмарок. «Ця подія об’єднала нас у бажанні допомогти воїнам. – повідомили діти. – Їм так потрібні щирі молитви, добрі слова і підтримка, які зміцнюють бойовий дух».

Викладач предмету «Основи Православ’я. Закон Божий» Ірина Бокало запрошувала вірян долучитися до гарної ініціативи і зробити внесок у наближення Перемоги.

Над площею тихо розливалася музика, звучали слова проникливої пісні:
Помолюся тихо словом нелукавим,
Щоб по світу лихо більше не блукало.
Стану на коліна, до Христа промовлю,
Щоб для України дав щасливу долю…

Після Служби Божої парафіяни підходили до ярмаркових столиків, обрали вироби, що до вподоби, і клали свої пожертви до благодійної скриньки. Протягом години було зібрано 3000 гривень на потреби воїнів ЗСУ. Православна громада храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» на території міської лікарні приєднала понад 1000 грн до загальної суми. Кошти (4025 грн) спрямують підтримку наших захисників та захисниць.

Юні парафіяни, маленькі українці з великими серцями, волонтери за покликом душі, прагнуть допомогти військовим, щоб швидше закінчилася війна, щоб прийшов мир і розквітла наша Україна під чистим сонячним небом.

Пресслужба Бердичівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.Раздел: 
Новости Благочиний