Допомагаємо ЗСУ – наближаємо Перемогу: черговий вантаж для потреб ЗСУ відправлено від Свято-Миколаївського собору м. Бердичева

10.04.2023

Сьомого квітня 2023-го року, у день свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, після звершення богослужіння духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви відправили черговий вантаж гуманітарної допомоги і перерахували кошти на підтримку Збройних Сил України.

З перших днів повномасштабного російського вторгнення в Україну духовенство та віруючі Свято-Миколаївського собору постійно допомагають військовим ЗСУ, внутрішнім переселенцям, постраждалим внаслідок війни людям і тим, хто потребує підтримки.

У день, коли Діва Марія дізналася від архангела Гавриїла про своє непорочне зачаття та про майбутнє народження Нею Ісуса Христа – Сина Божого і Спасителя людства, священство та віруючі головного храму Бердичівського благочиння доставили до Гуманітарного штабу Бердичівщини 39-у партію гуманітарної допомоги для українських захисників продуктами харчування: крупами, консервацією і бутильованою водою, а також смаколики та інше. Крім того перерахували на підтримку армії 2000 грн.

Нехай світле і чисте свято Благовіщення Пресвятої Богородиці огорне кожну оселю теплом. Нехай Божа Матір захистить наш народ і мужніх воїнів. Нехай Господь молитвами Пресвятої Богородиці подарує нам добру звістку про Перемогу і мир на нашій землі.

Прес-служба Бердичівського благочиння.