Дружина клірика Житомирської єпархії УПЦ, священника Бердичівського благочиння Дарина Худякова потребує допомоги

29.03.2023

Дружина клірика Житомирської єпархії Української Православної Церкви Дарина Худякова бореться з важким захворюванням і потребує молитовної та фінансової підтримки. Сім’я священника Бердичівського благочиння, настоятеля Свято-Покровського храму с. Мирославка ієрея Михаїла Худякова, просить допомогти у лікуванні матушки.

Перші симптоми недуги у матушки з’явилися в юному віці. Після тривалого обстеження лікарі діагностували псоріатичну артропатію – прогресуюче системне запальне захворювання, при якому уражаються суглоби та навколишні тканини. Завдяки тривалому лікуванню вдалося досягти ремісії, але такий стан необхідно підтримувати: постійно приймати медикаменти і продовжувати регулярні ін'єкції, які потребують чималих коштів. Лише ціна на препарат Хайрімоз зараз становить 7500 грн за один укол. Припинення лікування спричинить серйозні ускладнення та призведе до скутості суглобів і неможливості рухатися.

Сім'я сільського священника, яка виховує двох маленьких синів, не має необхідних коштів і звертається по допомогу до всіх небайдужих, сподіваючись на розуміння та підтримку.

Надати фінансову допомогу матушці Дарині можна, перерахувавши кошти за реквізитами:

Ощадбанк

Монобанк

ПриватБанк
Худякова Дарина Олександрівна

З благословення благочинного Бердичівського округу архімандрита Варфоломія (Бойкова) духовенство і віруючі благочиння здійснюють збір коштів для лікування хворої матушки Дарини Худякової. Просимо приєднатися небайдужих людей і допомогти жінці подолати важку хворобу. Нехай Всемилостивий Господь воздасть сторицею за ваші милосердя, доброту і щедрість.

Прес-служба Бердичівського благочиння.