Духівник Житомирської єпархії молитовно відзначив День Ангела!

27.07.2017

26 липня свята Православна Церква шанує пам'ять Собору святого Архангела Гавриїла, який був постійним благовісником та охоронцем Пресвятої Діви Богородиці. В цей світлий день духівник Житомирської єпархії, клірик Свято-Покровського храму м. Житомира, архімандрит Гавриїл (Вардаєв) відзначає День Небесного покровителя.

Привітати отця Гавриїла та розділити радість очолюваної ним Божественної літургії зібралось чимало духовенства, прихожан та гостей. Винуватцю радісної події співслужили: секретар Житомирської єпархії архім. Олексій (Овсянніков), благочинний Черняхівського району архім. Климент (Пінчук) та інші.

Під час літургії були піднесенні сугубі молитви за святкуючого свій День Ангела.

Наприкінці богослужіння настоятель храму, архімандрит Олексій (Овсянніков) привітав отця Гавриїла із святом, побажав милості та ласки Небесної, а ще невидимої охорони від святого однойменного Архангела.

Духівник Житомирської єпархії молитовно відзначив День Ангела!