Храмове свято у Червоненській жіночій обителі.

19.07.2013

Храмове свято у Червоненській жіночій обителі.Храмове свято у Червоненській жіночій обителі.17 липня в день памяті Царських мучеників і Страстотерпців в жіночому монастирі смт. Червоне, Андрушівського благочиння, торжественно прославляли пам'ять святих мучеників за Божественною Літургією.

Очолив Божественну літургію духівник Житомирської єпархії, архімандрит Гавриїл (Вардаєв), якому співслужили благочинний Андрушівського округу ієром. Макарій (Гаврилів), настоятель обителі ієром. Авель (Войтенко) разом з священиками благочиння.

Архім. Гавриїл розповів прихожанам святої обителі, про дивне життя царственних мучеників, про діяльність святого царя Николая і про їхню славну кончину. Також побажав ієром. Авелю разом з сестрами і прихожанами, щоб царственні мученики були покровителями їхнього монастиря і дарували їм своє ходатайство перед Всемилостивим Господом. В свою чергу ієром. Макарій також привітав настоятеля і мирян, побажавши терпіння настоятелю, щоб Господь послав свою милість, щоб соборною молитвою, яка була звершена сьогодні священиками і молитвами предстоящих прихожан, Господь допоміг закінчити нелегку справу, довести до ладу і прикрасити монастир!

Після кресного ходу діти музичної школи привітали священників і віруючу паству з святом.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Храмове свято у Червоненській жіночій обителі.