Києво-Печерська Лавра. Літургія з нагоди Дня пам‘яті святого преподобного Антонія Печерського!

23.07.2019

23 липня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Києво-Печерську Лавру та взяв участь у святковій Божественній літургії з нагоди Дня шанування преподобного Антонія Печерського.

У співслужінні єпископату УПЦ богослужіння в Успенському соборі Лаври очолив Предстоятель Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Під час служби особливі молитовні прохання були піднесенні за мир в Україні, а ще за Керуючого справами УПЦ митрополита Бориспільського і Броварського Антонія, котрий відзначає День свого Небесного покровителя.

Після літургії Його Блаженство привітав митрополита Антонія з днем небесного покровителя.

На завершення свята учасники молитви звершили хресний хід до Ближніх печер обителі, де відбувся молебень з молитвою преподобному Антонію.