Київ. У неділю 23-ю по П'ятидесятниці митрополит Никодим взяв участь в святкуваннях на честь Дня ангела єпископа Баришівського Віктора!

25.11.2019

24 листопада 2019 року, у 23-тю Неділю після П'ятидесятниці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим співслужив Предстоятелю УПЦ Блаженнішому Митрополиту Онуфрію за Божественною літургією у Свято-Троїцькому храмі столиці на Троєщині.

Також Його Блаженству співслужили: керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Боярський Феодосій, архієпископ Фастівський Даміан, архієпископ Вознесенський і Первомайський Олексій, єпископ Васильківський Миколай, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, духовенство храму та гості у священному сані.

Після закінчення богослужіння Предстоятель привітав єпископа Баришівського Віктора із Днем ангела. Свої слова вітання висловив також Житомирський архіпастир.

Пресс-служба Житомирської єпархії.