Колядою величає Різдво Христове Попільня!

12.01.2015

12 січня 2015 року, традиційний щорічний вечір колядок і вінчування відбувся у селищі Попільня. У місцевому Будинку Культури зібралося доволі багато мешканців району та гостей із навколишніх сіл. На урочистий благодійний захід завітав також правлячий архієрей - архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Присутні у залі глядачі мали змогу переглянути доволі цікаві різдвяні сценки та вистави, а також послухати щирі і милі колядки виступаючих колективів та церковних хорів. Важливо відмітити, що у святковому вечорі духовного відпочинку активно прийняли участь також священики благочиння , котрі виступали разом із своїми хорами та дітьми.

Владика Никодим у своєму слові привітав попільнянців та гостей із святом Різдва Христового, подякував за подарований добрий настрій і захоплення, побажав усім злагоди, миру, любові та єдності.

Благочинний району, протоієрей Петро Лис, подякував Владиці за візит та спільно розділене різдвяне свято, побажав крепості, сил, радості і миру у серці.

Колядою величає Різдво Христове Попільня!