Митрополича літургія за участі благочинних у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі!

12.04.2018

12 квітня 2018 року, у четвер світлої пасхальної седмиці, у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова Божественна літургія за участі благочинних Житомирської єпархії. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Окрім благочинних Владиці співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), архієрейський намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк та інші.

На урочисту Євхаристію зібралось доволі немало вірян, чимало молоді та діток. Під час служби усі разом молились за мир в Україні.

Наприкінці літургії Владика прийняв вітання із Світлим Христовим Воскресінням від присутніх отців благочинних та духовенства, що зібрались на молитву. Після цього навколо древнього собору відбувся хресний хід із читанням Євангелії.

Митрополит Никодим привітав мирян та собор священства із святом, подякував за спільні молитви та побажав усім постійної допомоги від Переможця гріха і смерті.

Прес-служба Житомирської єпархії.


Раздел: 
Новости Епархии