Митрополит Никодим молитовно відзначив 11-ту річницю архієрейської хіротонії!

04.06.2018

4 червня 2018 року, у перший день Петрового посту, виповнюється одинадцять років архієрейської хіротонії правлячого архіпастиря Житомирського краю, Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського.

З нагоди торжества Владика звершив Священну літургію у домовому храмі в честь праведного Никодима, що в Житомирському єпархіальному управлінні. Архієрею співслужив секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) та духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв). На богослужінні були присутні священослужителі, миряни та поважні гості.

Літургію оспівував архієрейський хор Спасо-Преображенського кафедрального собору

Після завершення молитви Владика прийняв вітання від присутніх, а також подякував усім за молитовну підтримку, теплі слова вітань та присутність.