Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у кафедральному соборі та чин похорону протоієрея Ярослава Комарницького у Бурківцях!

15.02.2019

15 лютого 2019 року, в день свята Стрітення Господнього митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив ранню Божественну літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики храму.

Відразу після завершення літургії відбувся святковий молебінь із освяченням води та свічок, що є традицією у день свята Стрітення Христового.

По завершенню служби митрополит Никодим відбув у Чуднівське благочиння, де у селищі Бурківці звершив чин поховання настоятеля місцевого храму протоієрея Ярослава Комарницького.

Владиці співслужив благочинний Чуднівського округу протоієрей Андрій Змієвський та духовенство району. На заупокійну молитву зібралась велика кількість мирян.

Отця Ярослава поховали поруч із храмом.