Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Спасо-Преображенському Тригірському чоловічому монастирі.

15.01.2021

14 січня 2021 року,свята Православна Церква відзначає свято Обрізання Господнє та звершує пам'ять святителя Василія Великого.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим в день цього торжества із архіпастирським візитом відвідав Тригірський Спасо-Преображенський чоловічий монастир. Владику зустрічала братія на чолі із намісником архімандритом Галактіоном (Корінчук).

У Преображенському соборі обителі Його Високопреосвященство звершив служіння Божественної літургії. У закінчення молитви Владика привітав отця намісника, насельників та усіх присутніх із Різдвяними святами та побажав аби Господь кожного укріпляв у вірі, примножив любов у серці та зберіг надію на спасіння.