Митрополит Никодим очолив Божественну літургію в Свято-Анастасіївській обителі Житомира

10.01.2023

10 січня 2023 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію в Свято-Анастасіївському ставропігіальному жіночому монастирі м. Житомир.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик), міський благочинний протоієрей Віктор Голубовський, священики монастиря та інші.

За богослужінням молилися ігуменя Михаїла (Фурманець) із насельницями святої обителі.

Наприкінці літургії Владика Никодим привітав присутніх зі святом. Сестер монастиря архіпастир привітав Різдвяними подарунками.