Митрополит Никодим відвідав багодійний вечір колядок у Пулинському благочинні!

10.01.2019

10 січня 2019 року, продовжуючи святкування Різдва Христового митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Пулинське благочиння Житомирської єпархії та взяв участь у святковому благодійному вечорі колядок, який відбувся у місцевому Будинку Культури.

Учасниками різдвяного концерту колядок і вінчувань стали церковні хори різного складу із храмів району. Під час дійства із рук Владики дітки отримали солодкі подарунки.

Під час свята було проведено благодійну акцію на котрій зібрали кошти для щорічного оздоровлення дітей бійців АТО та дітей сиріт.

Владика Никодим привітав духовенство, учасників та глядачів із Різдвом Христовим, подякував за участь у торжестві, увагу і небайдужість до традицій нашого народу, а також за милосердя до потребуючих.

Закінчилось свято спільним виконанням колядки.