Митрополит Никодим звершив Божественну літургію у м. Новоград-Волинський

13.06.2022

13 червня 2022 року,У День Святого Духа, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новоград-Волинський.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, благочинний Новоград-Волинського округу протоієрей Стефан Маркевич, намісник собору протоієрей Валентин Мороз та священослужителі Новоград-Волинського благочиння.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці звершено чин славління, після завершеня владика Никодим звернувся до усіх присутніх зі словом проповіді.