Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитовно зустрів День свого народження!

27.02.2021

26 лютого 2021 року, Керуючому Житомирською єпархією, митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму виповнилось 49 років від народження.

З нагоди цієї події у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено святкову соборну Божественну літургію. Очолив богослужіння Правлячий архієрей. Митрополиту Никодиму співслужили благочинні та клірики Житомирської єпархії.

У часі літургії особливі молитовні прохання були піднесені за іменинника. Насамкінець служби Владика прийняв вітання від духовенства та присутніх у соборі, а також подякував усім за молитви, любов та підтримку.