Молитвенно відзначив свій ювілей настоятель Свято-Казанського храму с. Нехворощ

05.11.2014

Молитвенно відзначив свій ювілей настоятель Свято-Казанського храму с. Нехворощ, Андрушівського благочиння прот. Сергій Саванчук. В цей день була відслужена святкова Божественна літургія яку очолив благочинний округу, архімандрит Макарій (Гаврилів) разом з запрошеними священиками благочиння.

Після завершення літургії був відслужений молебень, по закінченню якого архім. Макарій привітав прот. Сергія з його святом, побажавши йому крепості і терпіння, довгого і трепетного служіння у престола Царя нашого Небесного, а саме головне бути вірним своєму покликанню, привести до нашого Спасителя всю паству яку Господь вручив, також побажав щоб Всемилостивий Господь допоміг пройти поприще духовного життя і бути достойним наслідником уготованого Царства Небесного, також архім. Макарій подарував настоятелю образ Пресвятої Богородиці «Неопалима купина».

В цей день також відбулася і ще одна знаменна подія, Господь дарував прот. Сергію разом з матушкою Ксенією і ще одне немовля, младенца Софію яка народилася в день памяті, Віри Надії, Любові і матері їхньої Софії, і сьогодні ж в Свято-Казанському храмі вона прийняла таїнство Хрещення. Всі разом молились за новопросвещенну Софію, і як сказав благочинний: «Нехай ця премудрість Божа, яка прийняла сьогодні таїнство Хрещення, буде премудрою по житті…»

Прес-служба Андрушівського благочиння

Молитвенно відзначив свій ювілей настоятель Свято-Казанського храму с. Нехворощ