Молодіжна організація «Преображення» відвідала святині Києва!

16.12.2017

З благословіння високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського 14 грудня молодіжна організація «Преображення» відвідала святині Києва.

Перше місце відвідування святині був Свято – Покровськиий Голосіївський монастир. В цьому монастирі похована подвижниця ХХ ст. монахиня Аліпія. Останні дев'ять років життя подвижниця провела в Голосієво. Вона оселилася на території скасованої обителі , продовжуючи молитви і подвиги преподобних отців наших Голосіївських. Саме тут в повній мірі були явлені людям великі духовні даровання блаженної, яких її удостоїв Господь.

Далі ми відвідали Архангело- Михайлівський Звіринецький пещерний монастир. Ми були в Соборному Храмі Ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість» , у Воскресенському Храмі, спустилися в печери, де знаходяться мощі святих .

Наступною точкою паломницького відвідування стала Києво-Печерська Лавра. Вона є однією з найбільших християнських святинь країни. На території Києво- Печерської лаври знаходиться Успенський собор, Велика Лаврська дзвіниця, Троїцька надбрамнна церква, Монастирські печери, Трапезна церква Св. Антонія і Феодосія.

Під кінець дня ми відвідали Свято-Іонинський чоловічий монастир, у якому щочетверга проходять бесіди з молоддю. Незмінними ведучими являються архиєпископ Обухівський Іона,архимандрит Іоасаф і протоієрей Миколай.

Втомлені, але щасливі і наповнені Божою благодаттю і незабутніми враженнями ми повернулись додому.

Прес-служба «Преображення».