Молодіжна організація "Преображення" відвідали ув`язнених житомирської виправної колонії № 4.

12.04.2018

По благословінню Високопреосвященнійшого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 8 квітня в день Світлого Христового Воскресіння молодіжна організація "Преображення" на чолі з протоієреєм Романом Цукало відвідали ув`язнених житомирської виправної колонії № 4.

Пасха Христова - це найважливіше свято для кожного християнина, і тому в цей день дуже важливо ділитися радістю Христового Воскресіння з кожним. Саме тому, аби ув'язнені також відчули радість Великодня, на території колонії було відслужено молебен з освяченням пасок, всі бажаючі могли похристуватися крашанками, які також є символом Христового Воскресіння.

Наприкінці візиту завітали до храму святого мученика Лонгина сотника, який знаходиться на території виправної колонії, де разом із ув'язненими розділили святкову трапезу, яка була організована спільними зусиллями молодіжної організації. Для всіх пристуніх ця трапеза стала одночасно і духовною, так як під час неї кожен зміг задати хвилюючі питання і отримати настанову від священника.

Ув'язнені були щиро вдячні за візит та духовну підтримку у Пасхальний день.