На території Свято-Кирило–Мефодіївської парафії с. Скоморохи відбулась зустріч бойових медиків–священників зі столиці та місцевого духовенства.

11.06.2024

З благословіння митрополита Житомирського і Новоград – Волинського Никодима на території Свято – Кирило – Мефодіївської парафії с. Скоморохи Житомирського району, відбулась зустріч бойових медиків – священників зі столиці та місцевого духовенства.

Представники Фонду підтримки захисників України імені гетьмана Петра Калнишевського провели навчальний тренінг по тактичній медицині для священників Громадської Організації «Капелан +» та інших.

Група розпочала роботу з молитви св. Іоанну Воїну, після чого учасники тренінгу приступили до пізнань основ домедичної допомоги, етапи надавання порятунку та інші характерні особливості. Винятковістю проведеної зустрічі було те, що священники Фонду є діючими бойовими медиками, постійно перебувають на ротації в зоні бойових дій та додатково займаються активною волонтерською діяльність.

По завершенню навчання столичні гості виразили вдячність владиці Никодиму за архіпастирське благословіння на проведення тренінгу, а присутнім священникам за активність, уважність та наполегливість.

Пресслужба Житомирського районного благочиння Житомирської єпархії УПЦ.


Раздел: 
Новости Благочиний