Настоятель Свято-Димитрівського храму смт Гришківців протоієрей Юрій Рибачок молитовно відзначив своє 40-річчя!

25.11.2017

Двадцять третього листопада настоятель Свято-Димитрівської церкви смт Гришківців протоієрей Юрій Рибачок молитовно відзначив 40-річчя від Дня народження.

Привітати свого пастиря прийшли дорослі і юні парафіяни храму.

У день ювілею протоієрей Юрій Рибачок звершив Божественну Літургію і подячний молебень Господу Богу. Після Богослужіння віруючі сердечно звернулися до настоятеля зі словами поваги й любові, привітавши квітами й подарувавши іменинний торт – символічну книгу «Історія життя. Том 40-й. Далі буде» з побажаннями Божої милості й допомоги у добрих справах та починаннях.

Приїхав до Гришківців привітати сина з 40-річчям батько священика – настоятель Свято-Покровського храму с. Вереси протоієрей Миколай Рибачок (Житомирський районний округ).

Настоятель Свято-Димитрівської церкви смт Гришківців протоієрей Юрій Рибачок подякував усім за теплі слова на його адресу і побажав здоров’я духовного й тілесного, миру та злагоди, Божого благословення, Покрова Цариці Небесної і заступництва Святих угодників.

З ювілеєм Вас, отче Юрію! Нехай благодать Господня завжди перебуває з Вами на многая і благая літа!

Нехай святковий променистий день
Вам подарує гарні почуття
І радісну мелодію пісень,
Миттєвості щасливого життя!
Нехай душа радіє знов і знов,
І посмішка тріпоче на устах,
Нехай Надія, Віра та Любов
Завжди освітлюють життєвий шлях!

Прес-служба Бердичівського благочиння.