Новини Любарщини.

17.02.2014

Молебень в ім’я миру у нашій державі.

9 лютого після Божественної літургії у Свято–Троїцькому храмі селища Любар за благословення Предстоятеля УПЦ та Високопреосвященнійшого Никодима архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського відбувсь молебень за мир і спокій у нашій державі та примирення наших громадян України. Коліноприклонно поряд з настоятелем вознесли свої молитви і прихожани святого храму. З надією на милість Божу і далі будуть проводитись такі богослужіння, і в молитвах намагатимемось сколихнути душі зачерствілих мирян до християнської любові.

Молебень в ім’я миру у нашій державі

Освячення накупольного Хреста.

11 лютого у селі Малий Браталів, Любарського району, в Свято-Михайлівській парафії по благословенню Високопреосвященнійшого Никодима архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського відбулось освячення накупольного хреста. Благочинний протоієрей Микола Шапіренко у співслужінні ієрея Володимира Кружинського відслужили чин на освячення хреста.

Каплиця, на яку буде встановлено хрест знаходиться у стані будівництва. По милості Божій очікується завершення внутрішніх робіт у цьому приміщенні.

Освячення накупольного Хреста.

Збори Любарського благочиння.

13 лютого, у Свято-Троїцькому храмі селища Любар відбулись збори духовенства району під головуванням благочинного округу. До духовенства було донесено інформацію отриману на єпархіальних зборах міста Житомир. Підкреслили необхідність просвітництва серед священства та духовного збагачення необхідною літературою. Вирішення поточних питань у парафіяльних середовищах благочиння. Скоординували наступні богослужіння на початок святого Пасхального посту. Вислухали проблеми та пропозиції священників відносно своїх приходів, та узгодили подальші свої дії у церковновму обіході.

Збори Любарського благочиння.

Прес-служба Любарського благочиння.