Освячення каплиці на Любарщині.

07.08.2013

5 серпня, у день прославлення чудотворного образа Пресвятої Богородиці Почаївської, у селі Фелинці Любарського району, по благословінню Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського, відбулось освячення каплиці.

Ця маленька церква у день свого відкриття зібрала навколо себе багато вірних та віруючих християн і возсіяла у своїй духовній красі. Капличка увінчалась прекрасним Образом Пресвятої Богородиці іменуємої Почаївська, адже цю назву Вона буде нести на собі як храмову, а саме свято Храму стане святом села. Після освячення у церкві відбулась Божественна літургія у колі духовенства району, яку очолив благочинний протоієрей Микола Шапіренко.

Свято закінчилось Хресною ходою, та привітаннями. До поздоровлень духовенства приєднались і представники влади, які побажали процвітання цій новоствореній парафії та духовного розквіту.

Прес-служба Любарського благочиння.

Освячення каплиці на Любарщині.