«ОЙ, ХТО, ХТО МИКОЛАЯ ЛЮБИТЬ, ОЙ, ХТО, ХТО МИКОЛАЮ СЛУЖИТЬ ТОМУ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ НА ВСЯКИЙ ЧАС ПОМАГАЄ…»

28.12.2014

День, коли Церква згадує пам’ять святителя Миколая Мирлікійського, Чудотворця в народі називають просто - Свято Миколая. З поміж великого сонму святих угодників Божих святитель Миколай користується особливою любов’ю нашого народу.

21 грудня в смт. Романів відбулося святкування пам’яті цього славного помічника всім, хто опинився в біді та скорботі, мудрого правителя, подателя їжі голодним і спраглим, рятівника потопаючих, визволителя полонених, цілителя багатьох хвороб.

Вихованці недільної школи, що діє при Свято-Успенському храмі смт Романів, одягнені у вишиванках, порадували всіх присутніх у храмі і змогли викликати сльози радості на обличчях прихожан. Вони читали вірші про десять заповідей Божих, про святителя Миколая, співали молитви «Отче наш», «Богородице Дево, радуйся», «Достойно есть», також величання нашому небесному помічнику та покровителю. Всіх переповнювала атмосфера радості, любові, молитовного єднання з таким безвідказним небесним помічником.

По закінченню цього довгоочікуваного та незабутнього заходу всі присутні у храмі і малі і дорослі отримали подаруночки «від святого Миколая», кожен приніс в свій дім частинку благодаті, яка наповнює душу невимовною радістю, любов’ю. І багато хто з діток, йдучи додому, ще наспівували собі все, що запам’яталося, а найчастіше «Величаем тя, святителю отче Николае!»

Прес-служба Романівського благочиння.