Паломницька поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

23.08.2013

Паломницька поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври.Паломницька поїздка до Свято-Успенської Почаївської Лаври.17 Серпня 2013 року, прихожани Свято-Іоанно-Богословського храму с. Ясна Поляна, Черняхівсько-Червоноармійського благочиння, на чолі з настоятелем храму протоієреєм Олександром Могилою звершили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Почаївської Лаври.

Вклонившись святиням Лаври паломники сподобилися таїнству сповіді та причастя. Також відвідали Свято-Духівсбкий монастир, монастирське кладовище, Божу Гору та джерело праведної
Анни.

Від поїздки по святих містях враженню та радості паломникам не було меж. Найближчим часом прихожани мають бажання відвідати Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру та інші святині м. Києва.

Протоієрей Олександр Могила.