ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА ДО УРОЧИЩА КИП’ЯЧЕ

30.07.2017

25 липня 2017 року Благочинний Пулинського округу протоієрей Василь Волосянський, ієрей Георгій Ковальчук разом з генеральним директором Кордулян Валентиною Михайлівною та працівниками ТОВ «Мерсі ЛТД» здійснили паломницьку поїздку до урочища «Кип’яче», що в с.Чоповичі Малинського району.

Прочитавши молитву, вони відправились автобусом у духовну подорож. Час промайнув швидко, і, нарешті, перед очима паломників постав неймовірної краси жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері із сяючими золотом куполами, що здіймався у синь неба. Тут зберігається безліч святинь, дорогих православному світу: чудотворні ікони, мощі... Щодня

Святу обитель відвідують прочани з відусіль, які зцілюються і знаходять заспокоєння своїй душі.

Коли притуляєшся серцем і душею до святого місця, охоплює відчуття, що перебуваєш перед Ликом Господнім…

Паломники також відвідали чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері та чоловічий Скит в честь Силуана Афонського, де також приклонились до ікон та мощей та подали поминальні записки.

Віруючі вклонилися чудотворним святиням і, звернувши молитву до Господа, занурилися у благодатні води, наповнивши світлом душі і отримавши відчуття, які не передати словами, просили помочі для зцілення від духовних та фізичних хвороб.

Поїздка в урочище «Кип’яче» укріпила духовні й тілесні сили, додала віри та життєвої наснаги.

Незважаючи на втому додому парафіяни повернулися з піднесеним настроєм, просфорами, святою водою, купленими іконками, книжками, монастирськими пряниками, сповнені особливих почуттів, із трепетом і благодатним теплом у душі згадуючи цей дивовижний день. А головне є надія, що в наших серця засіялось зернятко Божої благодаті, віри та любові до Бога, яке буде передаватись з покоління в покоління.

Прес-служба Пулинського благочиння.

ПАЛОМНИЦЬКА ПОЇЗДКА ДО УРОЧИЩА КИП’ЯЧЕ