ПАЛОМНИЦТВО ДО КИП'ЯЧОГО!

10.08.2019

З перших століть християни здійснювали паломництво – похід віруючих до святих місць на поклоніння. Паломництво - це духовна праця, спрямована на очищення душі. Головним ділом для паломників була молитва.

3 серпня 2019 року в день коли церква вшановує день пам»яті Симеона і Йоана, прпп, Езекиїла настоятель Свято-Миколаївського храму, протоієрей Василь Волосянський разом з прихожанами храму знову вирушили в паломницьку поїздку до урочища «Кип»яче».
Паломники відвідали:

- жіночий монастир Афонської Ікони Божої Матері.

- чоловічий монастир Казанської ікони Божої Матері та чоловічий Скит в честь Силуана Афонського, де приклонились до ікон, мощей, подали поминальні записки та окунулися в святому джерелі.

Правильне розуміння терміна паломництво багато в чому має визначити справжню культуру самого православного паломництва. Істинний сенс цієї невід'ємної частини духовного життя християнина, повинен правильно усвідомлюватися кожним охочим здійснити паломництво до святих місць. І тоді, без сумніву, кожне паломництво сприятиме духовному зростанню і преображенню людини.

Такий же принцип у розумінні Церквою і суті паломництва - святі місця - це місця для поклоніння.

Отже, як бачимо, паломництво є дуже корисним в житті людини-християнина, оскільки через прощу до святинь паломник знайомиться з самим християнством, пізнає саму суть його і знаходить для себе спасіння через єдність з Христом в огорожі Святої Церкви Православної. Тому паломництво без перебільшення можна прирівняти до апостольської проповіді, бо саме через участь в прощах до святих місць багато людей змінюється, виправляють своє життя і стають насправді церковними людьми.

Прес-служба Пулинського благочиння.