Паломники із с. Гальчин відвідали урочище Кип'яче.

07.08.2013

5 серпня прихожани Свято-Покровського храму с. Гальчин відвідали Урочище Кипяче, як чоловічий так і жіночий монастир.

Очолив поїздку ієрей Святослав Гаврилів. Пперше де побували паломники це в чоловічому монастирі Казанської ікони Божої Матері. Приклонившись до святинь, які знаходилися в храмі, всі вирушили на те місце де були розстріляні монахи, і де покоїться братія монастиря, на кладовищі була відслужена заупокійна літія по спочилих монахах. Після чого всі окунулися в цілющому джерелі, як гласить історія, коли там явилася ікона Божої Матері, він закипів.

Також відвідали жіночий монастир в честь Ігумені Святої Гори Афон Божої Матері, де був відслужений акафіст перед кровоточивим образом Спасителя, після чого віряни поклонились до ікони і помирувалися святим миром від лампади.

Віряни були дуже задоволені поїздкою, так як відчули в своїх серцях невимовну радість, вони відчули на собі силу молитви Преблагословенної Богородиці, а в подяку за цю милість, від самого Урочища Кипяче до с. Гальчин всі паломники разом співали «Богородице Дево Радуйся».

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Паломники із с. Гальчин відвідали урочище Кип'яче.