Пам'ять пророка Божого Ілії. У Чорнобильській зоні відчудження звершено святкування храмового Дня!

02.08.2017

2 серпня 2017 року, свята Православна Церква шанує пам'ять одного із величних святих - пророка Божого Ілії. Своє престольне свято у цей визначний день відзначив древній і єдиний діючий у Чорнобильській зоні відчудження Свято-Іліїнський храм.

традиційно на торжество зібрались місцеві жителі, духовенство та паломники. Божественну літургію очолили два архієреї: митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел та митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Після закінчення богослужіння відбувся урочистий хресний хід із чинопослідуванням молебня та читанням святого Євангелія. Наприкінці служби митрополит Павел привітав усіх присутніх із храмовим Днем, особливі слова вітання висловив настоятелю парафії протоієрею Миколаю Якушин.