ПАСХА. СВІТЛЕ ХРИСТОВЕ ВОСКРЕСІННЯ: СВЯТКОВА ЛІТУРГІЯ У КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ ЖИТОМИРА

16.04.2023

16 квітня 2023 року, у день свята Пасхи, Світлого Христового Воскресіння, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Пасхальне богослужіння у Спасо-Преображенькому кафедральному соборі міста Житомира.

Його Високопреосвященству співслужили клірики собору. Святкова ранкова молитва зібрала у храмі надзвичайно багато житомирян та гостей міста.

Перед початком святкового богослужіння Владика благословив усіх благодатним вогнем, який напередодні зійшов на Гробі Господньому у Єрусалимі та був доставлений в Україну.

Наприкінці Пасхальної утрені було виголошене Огласительне слово святителя Іоанна Златоустого.

Після читання Євангелія митрополит Никодим зачитав Пасхальне послання Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Після заамвонної молитви на Літургії владика Никодим освятив артос.

Наприкінці архіпастир окропив святою водою мирян та їхні принесення.