Передпасхальні теле та радіо виступи єпископа Никодима.

10.04.2012
Виступ на обласному радіо.

Прес-конференція в Територіальному Управлінні МНС.

10 квітня, вранці, єпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим прийняв участь у прес-конференції, яка відбулась у приміщенні Територіального Управління МНС України в Житомирській області.

Головною метою проведення заходу було донести та нагадати жителям міста Житомира і області основні правила безпеки при користуванні вогнем у весняний та зокрема Пасхальний період.

Перший заступник начальника Територіального Управління МНС, привів сумну статистику останніх трьох місяців, протягом яких сталося більш ніж 700 пожеж, внаслідок цих нещасних подій загинуло 58 осіб, з них 5 дітей. Не можна було і не згадати про пожежу, яка сталась у Новоград-Волинському районі, де загинуло 3 малолітніх дитини.

Прес-конференція в Територіальному Управлінні МНС.Запис пасхального відеопослання.

Владика Никодим, у своїй промові, подякував за запрошення та співпрацю, сказавши що Церква не стоїть осторонь цієї проблеми, а навпаки старається доносити до громади потрібну інформацію для запобігання нещасних випадків.

"Особливо обережним потрібно бути у Святі дні Світлого Христового Воскресіння, щоб радість та піднесення не перетворилось у печаль та горе, - зауважив єпископ, - також батькам, у яких малі дітки, важливо навчати змалку основним правилам пожежної безпеки і при можливості не залишати самих у домівці."

Для затвердження конференції було підписане спільне звернення до житомирян та жителів області, в якому були вписані головні правила пожежної безпеки, перечисленні основні фактори, які можуть привести до нещасного випадку. Також звернення вміщує у собі правила безпечної поведінки у Великодній період.

Прес-конференція в Територіальному Управлінні МНС.Прес-конференція в Територіальному Управлінні МНС.

В обідню пору цього ж дня Житомирський Архіпастир із Пасхальним привітанням виступив на місцевому телеканалі Союз-ТВ та Житомирському обласному радіо. Побачити та почути ці вітання із Світлим Христовим Воскресінням можна буде у неділю, в перший день Пасхи.

Ввечері, 10 квітня, на Житомирському обласному телеканалі Владика мав виступ у прямому ефірі, під час якого привітав усіх житомирян із наступанням Великодніх свят, побажавши у цей Страстний тиждень правильно підготовити свою душу і тіло, щоб у радості та Божій благодаті зустріти Святі дні Пасхи Христової. Також Архієрей відповів на запитання мирян, котрі зателефонували у студію каналу.

Основними запитаннями цього вечора були питання на пасхальну тематику, зокрема щодо самої історії свята, історії виникнення пасхальних крашанок, проведення провідного тижня та вміст великоднього кошика.

Прес-конференція в Територіальному Управлінні МНС.Виступ на обласному радіо.Прес-конференція в Територіальному Управлінні МНС.Спільне звернення до громадян.Спільне звернення до громадян.Запис пасхального відеопослання.