Під час недільного богослужіння архієпископ Никодим звершив дияконську хіротонію.

07.10.2013

6 жовтня 2013 року, у день згадки зачаття святого Пророка, Предтечі та Хрестителя Господнього Іоанна, в Спасо-Преображенькому кафедральному соборі обласного центру було звершено святкове богослужіння.

У співслужінні кліриків храму молитву очолив керуючий єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Свята Божественна літургія своєю благодатною силою поєднала духовенство та вірян у спільній молитві. Після прочитання євангельського зачала клірик собору, прот. Григорій Рогальський вийшов до прихожан із проповідним словом.

Особливістю богослужіння в цей день стала дияконська хіротонія, котру Владика Никодим звершив над студентом 3-го курсу Волинської духовної семінарії, Грабаром Олександром. Насамкінець літургії був відслужений молебень, після якого архіпастир подякував духовенству і богомольцям за молитви, побажав крепості духу, радості і духовного піднесення, а також закликав на усіх благословіння Боже.

Новопоставленому диякону, отцю Олександру, Владика побажав стійкості у вірі, терпіння і смирення та наголосив завжди пам'ятати слова читаної присяги та цей нарочитий день.