Помяни нас во Твоих молитвах, Госпоже Дево Богородице...

20.10.2012

14 жовтня 2012 року, в дев’ятнадцяту неділю по П’ятидесятниці, коли Свята Православна Церква відзначала свято Покрову Пресвятої Богородиці, в селах Бистрик та Княжики Ружинського благочиння відбулися храмові свята.

У Свято-Покровському храмі с. Бистрик Божественну Літургію очолив настоятель храму ієрей Борис Оруський. Йому співслужив ієрей В’ячеслав Слободянюк настоятель Свято-Різдва-Богородиці храму с. Дерганівки.

По звершенні богослужіння відбувся молебен і Хресний хід навколо храму, були проголошені уставні многоліття.

Радісним було те, що на святкування завітали не лише жителі села, але й чимало гостей з району.Торжество завершилось дружньою трапезою.

У Княжиках святкову Літургію очолив настоятель Свято-Покровського храму ієрей Віктор Врублівський. Йому співслужив ієрей Анатолій Колпак настоятель Свято-Іоанно-Богословського храму села Зарудинці.
Згодом до них долучився благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич, який очолив молебен і Хресний хід .

Цього дня під час святкової Літургії парафіяни мали можливість Причаститись Святих Христових Таїн, молитвою звернутись до Заступниці всіх християн - Пресвятої Богородиці, адже Божа Матір завжди допомагає тим, хто просить її про допомогу і покриває усіх Своїм Омофором.

По закінченні святкування настоятель храму подякував духовенству і прихожанам за спільну молитву.

"Помяни нас во Твоих молитвах, Госпоже Дево Богородице, да не погибнем за умножение грехов наших, покрый нас от всякаго зла и лютых напастей; на Тя бо уповаем и, Твоего Покрова праздник чествующе, Тя величаем".

Прес-служба Ружинського благочиння.