Преподобний Отче Онуфрій моли Бога за нас.

25.06.2020

Престольне свято у селі Юрівка, що на Любарщині, в честь Преподобного Онуфрія Великого знову збирає боголюбиву паству у цей знаменний день. Це торжество овіяне згадкою про минулі дні, які закарбувалися в пам’яті кожного. Цей день відзначається як день села і йде в глибоке минуле наповнене радістю, а під час і смутком. Не завжди двері цього храму були відчинені для прихожан, тому, що переживали тоталітарний режим радянської влади. Але зараз відновилася добра традиція вшанування свого покровителя Преподобного Онуфрія Великого. Як завжди храм наповнюється вірними чадами Христовими, які і вшановують свого святого. Розділити торжество разом із настоятелем приїхали запрошені священники, які і розділили момент святої Євхаристї за Божественною Літургією. Також духовенство Любарського округу у це свято своїм покаянням іще раз засвідчує свою любов до Бога. В ці дні святого посту, як ніколи відчувається потреба у сповіді своїх гріхів, і священство першими надає свій приклад. Цим самим закликаючи інших теж прослідувати цими кроками і віднайти в собі момент зрозуміти та побачити свої гріхи. Покаяння, це ніщо інше, як зближення людини з Богом, а священник є запорукою цього. Підкріпляється все це прийняттям найдорожчих, безцінних, Животворящих Тайн Христових (Причастям)… Хресною ходою та читанням Євангелія завершився цей святковий і радісний день.

Прес-служба Любарського благочиння.