Престольне свято в с. Ярешки.

18.05.2013

14 травня, в день коли згадується Образ Пресвятої Богородиці «Нечаяна радість» і коли згадується день памяті священномученика Макарія, митрополита Київського, в Андрушівському благочинні в селі Ярешки, відбулося соборне богослужіння священників благочиння.

Очолив святкову літургію благочинний Андрушівського округу, ієромонах Макарій Гаврилів, якому співслужили благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук, настоятель храму ієрей Назарій Палашовський і священники благочиння.

По закінченню літургії благочинний привітав віруючу паству села з Світлим Христовим Воскресіння, і з днем їхньої Заступниці, Небесної покровительниці, Преблагословенної Богородиці Діви Марії, побажав щоб з кожним роком новозбудований храм преображався, не тільки в благоустройстві, але і в серцях кожного із нас. Щоб кожна людина яка допомагала в будівництві і надалі допомагає, була достойною найвищої нагороди від Господа, досягнути вічного блаженства!

Прес–служба Андрушівського благочиння.

Престольне свято в с. Ярешки.