ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ СПАСИ НАС!

13.08.2017

В суботу, 5 серпня, коли Церква вшановує пам'ять Почаївської ікони Божої Матері, з благословення Високопреосвященішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, була звершена святкова Божественна Літургія соборним чином в часовні на кладовищі смт Романів.

Цей день для Романова став особливим, адже часовня освячена на честь Почаївської ікони Божої Матері та з року в рік віруючі приходять сюди щоби помолитися і вшанувати престольне свято. Слід зауважити, що на цьому місці, де зараз побудована каплиця, стояла Свято-Успенська церква, але в роки безбожної влади вона була спалена і з Божою допомогою на цьому місці знову возноситься молитва (кожної суботи 0 10.00 год. звершується панахида, а на прохання віруючих в будь-який день), а в день Почаївської ікони Божої Матері і на Радоницю звершується Божественна Літургія.

Перед початком Євхаристії був відслужений водосвятний молебень, а по закінченню заупокійна літія.

З повчальним словом до віруючих звернувся прот. Ярослав Коверчук, в якому зауважив про благодатну допомогу Матері Божої, яка подається віруючим вже понад 400 років.

Прес-служба Романівського благочиння.

ПРЕСВЯТАЯ БОГОРОДИЦЕ СПАСИ НАС!