Разом із юристом зібрання духовенства Попільнянського благочиння відвідав керівник відділу по міжконфеційним відносинам

14.10.2017

12 жовтня 2017 року, з благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, уповноважений представник Житомирської єпархії по міжконфесійним відносинам та захисту прав віруючих протоієрей Сергій Грицаюк разом з юристом єпархіального відділу Круківською Світланою Антонівною відвідали зібрання духовенства Попільнянського благочиння.

Під головуванням благочинного району протоієрея Петра Лис зібрання відбулось поблизу районного Свято-Миколаївського храму у приміщенні воскресної школи.

Разом із юристом та керівником єпархіального відділу священики благочиння мали змогу вирішити спірні питання щодо церковного майна, а також послухати консультативні поради і отримати відповіді на задані запитання. Усім священослужителям були надані поради щодо оформлення документів та їх державної реєстрації.

Також у ході зібрання була проведена зустріч з нотаріусом Попільнянського нотаріального округу.